نورپردازی در تابلو مغازه

نورپردازی در تابلو مغازه باعث می شود فروشگاه شما در میان رقابتان متمایز باشد. تبلیغات امروزه جهشی بزرگ را در پیش گرفته است.  تولید و گسترش تابلو مغازه های روشن باعث شده است تا راه های جدیدی برای تبلیغات باز شود. تابلو مغازه های روشن فضاهای شهری  را به چشم انداز زیبایی تبدیل می کنند و شهرهای ما جذاب تر و روشن تر می شوند.

نورپردازی در تابلو مغازه چگونه است؟

اگر به دنبال تهیه یک تابلومغازه با جلوه ای ویژه هستید، بهترین انتخاب، تهیه تابلوهایی است که قابلیت نورپردازی دارند. این تابلوها در انواع مختلفی در دسترس هستند. به طور مثال لایت باکس ها که اساسا تابلو هایی روشن هستند می توانند یکی از انتخاب ها به عنوان تابلو مغازه باشند. همچنین تابلوهای فلکسی نیز قابلیت نورپردازی دارند و تابلوهایی مقرون به صرفه برای ساخت تابلو مغازه محسوب می شود. علاوه بر این تابلو های حروف برجسته با قابلیت نورپردازی حروف و یا حتی پنل تابلو، باعث می شوند نام تجاری شما در سر درب مغازه به خوبی بدرخشد و توجه مخاطبین را به خود جلب کند.

ورپردازی در تابلو مغازه توسط تابلو سازی نامور از طریق چراغ های اس ام دی که ضد آب بوده، طول عمر بالا و مصرف برق پایینی دارند صورت می گیرد. همچنین استفاده از اس ام دی های لنز دار باعث می شود نور یکنواخت و زیبایی به تابلو بخشیده شود.

تابلوسازی نامور، با استفاده از پیشرفته ترین و به روز ترین متد های روز و بهرمندی از بهترین و با کیفیت ترین متریال موجود و همچنین همکاری با طراحان و گرافیست‌های حرفه ای این افتخار را دارد که با کسب سال ها تجربه در زمینه تابلو سازی به یکی از شناخته شده ترین و زبده ترین تابلوسازی‌های موجود در تهران تبدیل شود. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت tablonamvar.ir مراجعه فرمایید. مشاورین ما با در نظر گرفتن نیاز های ها و بودجه ای که در نظر گرفته اید شما را برای انتخاب بهترین نوع تابلو تبلیغاتی و تابلو مغازه، راهنمایی خواهند کرد تا با خیالی آسوده یکی از زیباترین تابلو تبلیغاتی های ممکن را تهیه فرمایید.

منبع : سایت ویرگول

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *